Nowa strona internetowa!

Witamy na naszej nowej stronie internetowej! Aby ułatwić znalezienie interesujących Państwa informacji,  przedstawiamy krótką mapę serwisu wraz z opisem.

Specjalizujemy się w branży farb przemysłowych, specjalistycznych oraz ognioochronnych.  Od 24 lat służymy fachową pomocą przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Dysponujemy mieszalnikami największych firm. Więcej informacji  o P.P.H.U. Kolor w zakładce O NAS.

Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, wciąż rozszerzamy nasz pakiet. Nasza oferta to zarówno produkty ochronne do powierzchni  stalowych, jak również farby do renowacji powłok antykorozyjnych. W zakładce WYROBY znajdą Państwo szeroki wybór powłok. Asortyment, który oferujemy to: farby poliuretanowe, farby ognioochronne, farby wysokocynkowe, farby akrylowe, alkidowe i epoksydowe. Jeśli szukają Państwo farby do stali, aluminium, cynku, a nawet drewna, to zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką wyrobu. W opisie produktów znajdą Państwo również zastosowanie farby, właściwości, wydajność i wygląd powłoki, a także sposób stosowania farb specjalistycznych. Nasze towary charakteryzuje trwałość i elastyczność. Proponujemy rozwiązania najbardziej opłacalne dla klienta oraz farby przemysłowe najwyższej jakości.

Firma P.P.U.H Kolor oferuje udokumentowaną wiedzę techniczną. W ten sposób gwarantujemy sprzedaż produktów sprawdzonych i unikalnych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Zapraszamy do zakładki CERTYFIKATY.

Współpracujemy z wieloma firmami, które zaufały naszemu doświadczeniu. Dysponujemy towarami wiodących producentów. Dzięki temu oferujemy najlepszą jakość farb przemysowych oraz szeroki zakres zastosowania. Aby zobaczyć pełną listę firm, z którymi  współdziałamy, wystarczy kliknąć w WSPÓŁPRACA.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu. W zakładce o tej samej nazwie znajdują się wszelkie dane teleadresowe, mapa dojazdu oraz formularz kontaktowy.